Wzmacniacz Denon Kolumny MAudio 5.1 Subwoofer Yamaha Extra BAS!

2 499,00 zł

sprzedam


Wzmacniacz Trzebnica, Denon Trzebnica, Kolumny Trzebnica, MAudio Trzebnica, Subwoofer Trzebnica, Yamaha Trzebnica, Extra Trzebnica, BAS! Trzebnica

wzmacniacz Trzebnica, głośniki Trzebnica, kino domowe Trzebnica, denon Trzebnica

Witam. Mam do sprzedania mało używany POTĘŻNY 5.2-KANAŁOWY AMPLITUNER Denon AVR-X520BT 4K ULTRA HD/60HZ AV Z FUNKCJĄ VIDEO PASS-THROUGH ORAZ BLUETOOTH I WSPARCIEM HDCP 2.2. Do zestawu dołączony oryginalny pilot.

Zestaw audio był użytkowany przeze mnie ok 3 lat i jest w doskonałym stanie fizycznym i technicznym.

Zestaw jest perfekcyjnie spasowany i daje możliwie najwierniejszy odsłuch odtwarzanych utworów.Wyświetlacz jasny-dobrze świeci. Wszystkie kanały sprawne.

Wszystko wręcz w idealnym stanie, bardzo zadbany i nie katowany sprzęt. Nigdy nie był naprawiany ani rozkręcany. Brak śladów użytkowania!
Pilot w zasadzie nieużywany co widać na zdjęciach.

Amplituner pracuje w łączności bluetooth i zapewnia perfekcyjną jakość przesyłanej muzyki. Amplituner jest w doskonałym stanie nie posiada żadnych uszkodzeń czy wad technicznych.

Jestem przekonany, że nowemu właścicielowi posłuży jeszcze wiele lat! Dziś naprawdę trudno o sprzęt w tak doskonałym stanie!

Denon buduje dość obszerną przestrzeń, przy dosyć swobodnej i stabilnej lokalizacji, bez ścisku czy zbytniego rozrzedzenia, poszczególne źródła pozorne kreśli plamami.

Dzięki temu brzmienie nabiera zdecydowanie większych rozmiarów i tworzy namiastkę tego, czego możemy doświadczyć w znacznie droższych amplitunerach.

Zestaw brzmi bardzo dynamicznie i daje wiele pozytywnych emocji ze słuchania. Kolumny grają żywo i dźwięcznie, narastanie dźwięków jest odpowiednio szybkie. Dźwięk potężny, detaliczny, bardzo soczysty z przestrzennym brzmieniem!

Bas schodzi nisko, jest odpowiednio rozciągnięty i ma bardzo miłą dla ucha, plastyczną fakturę, którą wiele osób z pewnością doceni.
Urządzenie bez problemu nagłaśnia nawet duże pomieszczenia.

Sprzęt nigdy mnie nie zawiódł, służył wiernie i cieszył moje uszy swoimi możliwościami. Sprzętu na co dzień słuchałem głównie w stereo.
Czas rozstania nadszedł ,więc jeśli lubisz delektować się muzyką i jesteś fanem marki to ta oferta jest dla Ciebie.

Zestaw kolumn M.Audio HCS 9959 MKII potrafi zatrząść murami w posadach.
Wykonane z drewna w kolorze VENGE i pięknych wpadających w szarość głośników.
To bardzo solidna i wydajna jednostka kolumn. Silny, rozłożysty i efektowny bas, szczególnie dobrze sprawujący się z filmowymi ścieżkami dźwiękowymi. W muzyce urzekający miękkością i ciepłem.

Górne fragmenty pasma też są odtwarzane bardzo dobrze: długo wybrzmiewają, są miękkie i naturalne, zapewniają odpowiednią szczegółowość, nie skupiając na sobie uwagi.

Specyfikacja Denon AVR-X520BT:
- Dekodery surround DD; DD Plus; DD TrueHD; DPLII; DTS; DTS Neo:6; DTS 96/24; DTS Surround; DTS HD; DTS Express
- Moc zestawu RMS: 650W / 130W na kanał
- Bluetooth
- Obsługa 4K/3D
- Rodzaje wejść: HDMI x 6, Optyczne x 2, Ethernet, Antena FM, Audio, Video-in
- Systemy dźwięku: DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD
- Liczba kanałów amplitunera: 5.2
- Radio: FM/AM
- Format Plików: AAC, MP3, WMA, FLAC
- Gniazdo USB
- Wyście na subwoofer

Serdecznie POLECAM zestaw osobom ceniącym sobie ponadprzeciętne wrażenia podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów jak i emocje jakie daje przyjemność obcowania z tym zestawem.

Aby wzmocnić doznania tonów niskich dla miłośników BASuuuuu do zestawu dokładam potężny Subwoofer Yamaha NS-SW100.
Za szyby w oknach nie biorę odpowiedzialności ;)

Subwoofer Yamaha NS-SW100 - Doskonały bas w filmach i muzyce - to jedna z wielu najistotniejszych zalet najnowszego subwoofera Yamaha.
Mimo swoich niedużych rozmiarów, 35x 35x 41 cm, subwoofer gwarantuje bardzo mocny i głęboki bas. To m.in. zasługa technologii Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II) z dyskretnym układem wzmacniacza i wysokiej klasy 250 milimetrowym przetwornikiem niskotonowym.

Możliwe odsłuchy.
POLECAMWażne do: 2024.09.08, wyświetleń: 446

nr ogłoszenia: 22314